КрасаХарчування

Як підвищити вироблення колагену, будучи веганом

Колаген став популярною темою в останні кілька років. Адже цей білок зберігає шкіру молодою, еластичною та пружною. На жаль, з віком здатність організму виробляти колаген зменшується, що призводить до появи зморшок. Хороша новина полягає в тому, що існують способи допомогти організму виробляти цей білок. Отже, ось кілька способів підвищити вироблення колагену, будучи веганом.

Споживайте продукти, що підвищують вироблення колагену

Як відомо, ваш раціон відіграє життєво важливу роль у вашому зовнішньому вигляді. Пам’ятайте, ваше тіло виробляє колаген. Таким чином, ви можете їсти продукти рослинного походження, які можуть допомогти стимулювати вироблення колагену.

Майте на увазі, що деякі поживні речовини можуть допомогти вашому організму виробляти більше колагену. Наприклад, вітамін С необхідний для створення колагену. Проблема полягає в тому, що ваш організм не може виробляти вітамін С. Таким чином, вам потрібно їсти продукти, багаті на вітамін С, включаючи цитрусові, болгарський перець, броколі та полуницю.

Ще одним важливим мінералом для вироблення колагену є цинк. Пам’ятайте, що цей нутрієнт є будівельним елементом колагену. Крім того, він активізує створення колагену. З цих причин експерти рекомендують вживати продукти, багаті цинком, такі як сочевиця, квасоля, насіння і горіхи.

Приймайте веганські колагенові добавки

Один з найпопулярніших способів підвищити вироблення колагену у веганів – це прийом харчових добавок. Раніше більшість колагенових добавок мали продукти тваринного походження. Сьогодні ви можете придбати веганські колагенові добавки, які виготовляються за допомогою бактерій та дріжджів. Однак необхідно провести додаткові дослідження, щоб визначити ефективність цих продуктів.

При виборі веганських колагенових добавок фахівці рекомендують звертати увагу на продукцію, вироблену відомими брендами. Крім того, ви також повинні проконсультуватися з лікарем, якщо плануєте приймати ці добавки. Крім того, ви повинні повідомити лікаря, якщо ви відчуваєте будь-які небажані ефекти під час прийому цих продуктів.

Масаж обличчя

Окрім цих способів збільшити вироблення колагену, будучи веганом, ви також можете спробувати масаж обличчя. Як відомо, регулярний масаж обличчя може змусити вас виглядати молодше. Причина не тільки в тому, що це розслаблююча процедура. Майте на увазі, що фібробласти необхідні для створення колагену. Однак з віком фібробласти стають менш ефективними. Незважаючи на це, ви можете стимулювати їх за допомогою масажу обличчя.

При масажі обличчя фахівці з краси рекомендують використовувати помірний тиск. Ви можете робити цей метод, застосовуючи кругові рухи до підборіддя, чола і щік. Також можна використовувати креми або лосьйони, що підвищують рівень колагену, для досягнення найкращих результатів.