Краса

5 видів масажних олій

Найдосвідченіший і найкваліфікованіший масажист не зможе надати винятковий масаж без правильного масла. Це означає, що ефективний масажист завжди йде рука об руку з ефективною масажною олією. Існують синтетичні і натуральні масла, що використовуються для масажної терапії, але в більшості випадків перевага віддається натуральним і органічним маслам.

Якщо вам цікаво, які найкращі масажні масла і кращі масажні масла, ось список з 5 видів масажних масел, а також 5 ефірних масел для створення ароматичних масел, які омолоджують і розслаблюють тіло.

Олія жожоба

Олія жожоба – це тип олії, яка походить від воску, видобутого з насіння жожоба. Вона ідеально підходить для чутливої шкіри, оскільки має протизапальні властивості, і віддається перевагу терапевтами завдяки своїй нежирній якості, а також нездатності забарвлювати простирадла і тривалому терміну зберігання. Однак її недоліком є те, що вона швидко вбирається шкірою, а це означає, що масажист повинен буде постійно наносити олію на тіло час від часу під час масажу.

Мигдальна олія

Ще одна ідеальна олія-носій для чутливої шкіри, мигдальна олія легко наноситься на шкіру і забезпечує тривале полегшення болю, хворобливості і розслаблення м’язів. Вона також живить, що робить її чудовим зволожувачем. Олія не надто важка і не надто легка, що робить її улюбленою для терапевтів, які шукають добре збалансовану консистенцію в олії-носії. Однак пацієнтам з алергією на горіхи краще уникати цієї олії.

Кокосова олія

Чудова олія для терапії, яка включає в себе короткі інсульти, це одна з найкращих олій-носіїв, яка добре поєднується з ефірними оліями. Вона швидко вбирається, нежирна і легка. Кокосова олія також забезпечує шкіру поживними речовинами, такими як жирні кислоти, вітамін Е та насичені жири. Однак, як відомо, кокосова олія нагріває шкіру, тому для тих, кому не подобається додаткове тепло цієї олії-носія, може знадобитися поєднання її з охолоджуючою ефірною олією, наприклад, м’ятою, що охолоджує.

Оливкова олія

Ідеально підходить для легкого масажу, оливкова олія підсилює кровообіг, виводить токсини, утримує вологу і, як відомо, полегшує біль завдяки своїм протизапальним властивостям. Вона швидко вбирається, і так само, як і олія жожоба, масажист повинен часто повторно наносити олію на тіло під час сеансу.

Олія авокадо

Олія авокадо походить від пресованого екстракту плодів авокадо. Це більш важка олія, тому її потрібно змішувати з більш легкою олією-носієм, такою як мигдальна олія. Це допомагає зволожити шкіру і ефективно для омолодження.

Ці масажні масла – це те, що ви називаєте маслами-носіями. Вони можуть використовуватися самі по собі, забезпечуючи перераховані переваги, але якщо ви хочете більш заспокійливий і розслабляючий масаж, змішування цих масел з ароматичними ефірними маслами виводить досвід масажу на інший рівень. Використовуючи силу ароматерапії, змішування ефірних масел з маслами-носіями пропонує більш особистий і ефективний сеанс терапії.