РозвагиТехнології

Як отримати безкоштовну підписку на YouTube Premium

YouTube Premium прибирає рекламу і дозволяє завантажувати відео та слухати музику у фоновому режимі. Ось як отримати безкоштовну підписку.

YouTube наразі є дуже популярним сервісом, яким користуються практично всі – від дітей до людей похилого віку. Підписка YouTube Premium робить його ще зручнішим. Особливо корисною вона буде для тих, хто активно дивиться відео та слухає музику на YouTube з мобільних пристроїв.

В Україні підписка YouTube Premium коштуватиме 99 гривень на місяць. Однак не всі знають, що її можна спробувати безкоштовно. Про те, як отримати YouTube Premium безкоштовно, ми розповімо нижче.

Самі цікаві статті дивись на сайті https://theconnectedmedia.com.

Які можливості має підписка YouTube Premium

Як вже було сказано вище, платна підписка на YouTube має ряд переваг. Серед них

  • Відсутність рекламних вставок в роликах.
  • Офлайн режим роботи.
  • Доступ до музичного сервісу YouTube Music.
  • Фоновий режим для перегляду відео на iOS та Android.

Всі ці опції працюють на будь-яких пристроях і платформах – це може бути смартфон, комп’ютер або телевізор.

Як отримати безкоштовну підписку YouTube Premium

  1. Відкрийте сторінку YouTube Premium.
  2. Увійдіть у свій обліковий запис Google.
  3. Натисніть кнопку “Спробувати безкоштовно”.
  4. Встановіть прапорець “Додати платіжну картку”.
  5. Натисніть “Купити”.
  6. Введіть дані платіжної картки.

При додаванні платіжних даних можна вказати віртуальну картку будь-якого українського банку. Важливо, щоб баланс на картці був позитивним. Достатньо 30-40 гривень. Після додавання нових платіжних даних сервіс автоматично зніме близько 1 долара. Через деякий час він повернеться на вашу картку. Це робиться для перевірки платоспроможності.

Безкоштовний тариф діє від одного до двох місяців. Терміни можуть відрізнятися в залежності від дати реєстрації аккаунта Goolge і регіону.

Як ще можна отримати безкоштовну підписку на YouTube Premium

Абоненти мобільного оператора Vodafone також можуть отримати два місяці безкоштовної підписки на YouTube Premium. До “пакету” також входить послуга Video PASS. В рамках останньої власникам смартфонів iPhone та Android надається безлімітний трафік для Apple Music, YouTube, YouTube Music та низки інших сервісів.

Детальніше про цю пропозицію можна дізнатися на офіційному сайті оператора.

Однак, важливо пам’ятати, що отримати YouTube Premium можуть лише користувачі, які ніколи раніше не підписувалися на YouTube Premium, YouTube Music або Google Play Music безкоштовно.