Подорожі

10 місць, які варто побачити в США

Побувати в США мріють багато людей, адже ця країна славиться на весь світ своїми визначними пам’ятками. Тут є не тільки унікальні багатомільйонні міста, а й приголомшлива природа.

Кожен штат і місто в цій країні має свій колорит, який формувався протягом століть в залежності від історичних обставин. Саме тому в США так багато місць, які варто відвідати, адже кожен куточок має особливий шарм.

Пропонуємо вашій увазі 10 головних визначних пам’яток Америки!

Нью-Йорк

Найбільше місто США входить до списку обов’язкових для відвідування місць. Лише в одному Нью-Йорку проживає понад 8 млн. осіб, а столичний регіон налічує понад 20 млн. осіб. Нью-Йорк пропонує безліч всесвітньо відомих пам’яток, таких як історичний Емпайр-Стейт-Білдінг, музей Гуггенхайма, Рокфеллерівський центр, штаб-квартира ООН та багато інших визначних місць для відвідування.

Сан-Франциско

Це місто є світовим центром туризму в США і приваблює туристів з усього світу. Воно вирізняється унікальним поєднанням вікторіанської та сучасної архітектури і дуже красивою природою західного узбережжя. Ви можете відвідати всесвітньо відомий міст Золоті Ворота, острів Алькатрас, Рибальську пристань та систему повітряних трамваїв. Сан-Франциско ідеально підходить для сімейного відпочинку з його м’яким кліматом і красивими пам’ятками.

Великий каньйон

Великий каньйон є одним з найглибших у світі і розташований на плато Колорадо. Він утворився близько 5-6 мільйонів років тому і зараз є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Гранд-Каньйон є обов’язковим місцем для відвідування для будь-якого відвідувача Штатів. Багато хто мріє проїхатися цими дорогами за стінами скель на автомобілі і на власні очі побачити унікальні племена корінних американців.

Лас-Вегас

Це місто в пустелі Мохаве є світовим центром азартних ігор та інших розваг. У Лас-Вегасі близько 80 казино, тисячі нічних клубів, готелів та розважальних закладів. Це місто вогнів посеред пустелі приваблює не тільки мільйони туристів, а й великі бренди зі світовим ім’ям, тут проводяться конференції та презентації, концерти та ділові зустрічі. Лас-Вегас – прекрасне місце для тих, хто любить нічне життя і всілякі розваги.

Майамі

Майамі – ще один економічний і туристичний центр країни. Тут знаходиться найбільша кількість міжнародних банків і величезна кількість великих компаній. Крім свого фінансового значення для США, Майамі славиться своєю телевізійною та музичною індустрією. Все це приваблює туристів з усього світу, щорічно Майамі відвідує близько 38 млн. осіб.

Лос-Анджелес

Південна Каліфорнія має свою власну культуру, і Лос-Анджелес є центром цієї дивовижної області. Протягом багатьох десятиліть він тісно пов’язаний з гламуром, модою, кіно, літературою, музикою і розвагами. Лос-Анджелес славиться своїми передмістями – Голлівудом, Беверлі-Хіллз, Бель-Ейр та іншими. Тут можна відвідати Діснейленд, різноманітні музеї, а також приголомшливо красиві та упорядковані пляжі.

Новий Орлеан

Це американське місто не схоже ні на яке інше, більше нагадує міста Карибського басейну. Новий Орлеан дивовижним чином поєднує в собі французьку та іспанську культуру, створюючи неповторний колорит. Джазова музика, архітектура Французького кварталу і незвичайний карнавал Марді Гра – ось що приваблює туристів в Новий Орлеан.

Єллоустонський національний парк

Є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і першим національним парком у світі. Він славиться своїми незвичайними ландшафтами, вражаючими пейзажами, гейзерами, озерами і каньйонами. У заповіднику знаходиться Кальдера, найбільший супервулкан на континенті, і Єллоустонське озеро, одне з найбільших високогірних озер країни.

Вашингтон

Який же візит до Сполучених Штатів без відвідування їх столиці? Вашингтон, округ Колумбія, протягом століть був домом для секретів і скарбів Америки, резиденцією президентів і місцем проведення найважливіших подій. Зараз у Вашингтоні можна відвідати Білий дім, Капітолій і багато національних музеїв. Саме у Вашингтоні знаходяться всі важливі для країни організації. Також тут можна побачити унікальну для Штатів подію – Фестиваль цвітіння сакури.

Орландо

Це невелике місто славиться своїми тематичними парками, заради яких туристи з’їжджаються з усього світу. Знаменитий Walt Disney World Resort, Universal Studios і SeaWorld, який мріють відвідати мільйони людей. Орландо створений спеціально для туристів, і тут все добре продумано для гарного і комфортного відпочинку. Особливо багатолюдно в Орландо буває під час різдвяних та літніх канікул.

США – одна з найцікавіших країн світу, яку щорічно відвідують понад 70 мільйонів туристів. У цій країні кожен штат має свою унікальну історію, яка формувалася протягом століть.