Подорожі

Бази відпочинку Закарпаття

Якість життя та задоволеність ним значною мірою залежать від кількості одержаних людиною позитивних емоцій. А щоб одержувати ці емоції, потрібно не тільки працювати по 8-10 годин щодня, а й регулярно відпочивати. Хоча б двічі на рік – один раз взимку, а другий – влітку. Але куди поїхати, якщо закордон поки що недоступний? Багато людей обрали для себе альтернативу – бази відпочинку в Карпатах з харчуванням, і не розчарувалися. Гірське чисте повітря, цілюща вода та місцевий гуцульський колорит – все це додає сил та наснаги до подальших трудових звершень. Такі бази відпочинку Закарпаття стають добре відомими не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Запрошуємо вас відвідати наш санаторно-курортний комплекс «Деренівська Купіль». Тут є все для вашого ідеального відпочинку: два готелі з затишними комфортабельними номерами, оздоровчий та SPA-комплекс, аквазони, тренажерний зал, та навіть власні озера, де можна спіймати рибу, а потім і власноруч її приготувати.

Зимовий відпочинок в санаторії «Деренівська Купіль»

Зимова турбаза Закарпаття більше нагадує засніжений палац, розташований неподалік від величних гірських вершин. Коли на вулиці мороз, так приємно зануритися в чан з гарячою мінеральною водою або з головою пірнути у напіввідкритий термальний басейн.

Цей басейн знаходиться на території SPA-комплексу «Срібні Терми». Він заповнений лікувальною мінеральною водою «Закарпатська 2». Вода містить бор, кремній та інші необхідні елементи, які мають неабияке значення для оздоровлення і омолодження шкіри. Кремній сповільнює процес старіння, омолоджує шкіру і внутрішні системи людського організму.

Крім термального басейну, рекомендуємо вам відвідати Фінську сауну, Руську лазню або Римську Парну. Ви отримаєте неперевершений релакс, забудете про всі свої турботи та проблеми.

Відвідати SPA-комплекс «Срібні терми» – це тільки пів-справи. Запрошуємо вас в наш оздоровчий комплекс «Ірис». Тут поєднано фізіотерапію, водолікування, передові апаратні технології, вакуумний та ручний масаж.

Кожен гість курорту може отримати індивідуальне оздоровлення та лікування. Для цього варто проконсультуватись з лікарем та пройти повну лабораторну діагностику, яка включає в себе УЗД та електрокардіографію.

В оздоровчому комплексі «Ірис» ви пройдете курс омолодження, який ґрунтується на апаратних, безапаратних, та безін’єкційних методах.

Більше про Деренівськіу Купель https://derenivska-kupil.ua/

Можливості для літнього відпочинку

Можливості для літнього відпочинку в «Деренівській Купелі» набагато ширші:

  • Активний відпочинок та спорт: боулінг, теніс, караоке з великим вибором пісень;
  • Відкритий басейн з баром, де є великий асортимент алкогольних та безалкогольних напоїв;
  • Хутір «Деренівка», де час від часу проводяться тематичні заходи у форматі «народних забав», є колиба з місцевою кухнею, альтанки з мангалами, де гості можуть приготувати шашлики або печену рибу;
  • Риболовля – заняття для справжніх чоловіків. На території санаторію є власні озера, де водяться короп, білий амур, карась та товстолоб. Вартість риболовлі – 200 гривень. За ці гроші ви отримаєте вудочку і відро для спійманої риби, прикорм для риби та стілець риболова.

Ресторани

На нашій базі в Карпатах є два ресторани, «Ірис» та «Саламандра» та кафе «Саламандра». Основа меню – органічні м’ясо та риба, а також екологічно чисті зелень, фрукти та овочі, які вирощуються тут же, в місцевих садах та парниках. Для приготування їжі використовується мінеральна вода, яка видобувається на території санаторію.

Варіанти проживання

На території санаторію є два діючі готелі, «Ірис» та «Апартамент-готель». Третій, SPA-готель, поки що не добудований. В готелі «Ірис» 130 номерів, в «Апартамент-готелі» – 44. Номери в «Апартамент-готелі» виконані в концептуальному, а в «Ірисі» – в мінімалістичному стилі. Поряд з віллами та котеджами є парковка.

Інші подробиці можна дізнатися на сайті курортного комплексу та за телефоном.