Поради

Засоби для догляду та прання Toko: популярні лінійки та особливості

Функціональний спортивний одяг або екіпірування туриста — це не тільки зручність і комфорт, а й захист за будь-яких погодних умов.  Велику популярність завоювали речі з мембранних тканин. Але щоб носити такий одяг якомога довше, потрібні спеціальні засоби для прання Toko мембранних тканин, їхнього просочення, а також для термобілизни. Ці засоби поєднують в собі очищувальні характеристики і абсолютно нешкідливі для навколишнього середовища.

Популярна лінійка засобів для прання Toko

Компанія пишається екологічністю свого товару і процесу виробництва. На упаковці засобів цієї фірми помітно красується позначка ECO. Це означає, що вся продукція ретельно проходить перевірку і сертифікована відповідно до міжнародних стандартів. Засоби не шкодять одягу і не чинять негативного впливу на навколишнє середовище.

Асортимент цього бренду постійно розширюється і доповнюється якісними новинками. Лінійка товарів включає такі категорії:

  • Засоби для прання мембран і функціонального одягу (Toko Eco Textile Wash). Підходить для прання дихаючих та інших видів тканин (вітровки, куртки, лижні штани), а також для термошкарпеток і термобілизни.
  • Просочення мембран (Toko Textile Proof). Зберігає еластичність і м’якість тканин, робить матеріал водонепроникним і брудовідштовхувальним.
  • Засіб для прання пуховиків (Toko Eco Down Wash). Добре очищає і розпушує вироби з пуху. Відновлює захисні властивості наповнювача завдяки унікальним компонентам.
  • Засіб для прання вовни Merino (термобілизни, шкарпеток). Ідеально для спортивного одягу з вовни мериноса.
  • Кондиціонер для термобілизни, термошкарпеток і флісів (Toko Functional Sportswear Care). Захищає одяг від утворення небажаного запаху завдяки використанню технології іонів срібла.

Засоби для прання мембрани та інших матеріалів Toko Eco створені на основі екологічних компонентів, і не містять жодних пом’якшувачів і відбілювачів, які можуть зіпсувати речі. Кожна серія містить збалансовані речовини, що повністю видаляють будь-які забруднення. Наприклад, прання Toko Eco Textile Wash підходить не тільки для мембран, а й флісу, термобілизни та шкарпеток.

Як прати і доглядати за мембранним одягом

Прання мембрани має бути правильним, щоб надовго зберегти її здатність “дихати”. Не рекомендується використовувати звичайні мийні порошки та кондиціонери, оскільки подібні засоби можуть засмітити мембранні пори. Побутова хімія, що містить хлор або його похідні, також може перфорувати матеріал, а речі почнуть промокати.

Прання слід проводити тільки з додаванням спеціальних засобів. Більшість засобів для прання Toko залишається ефективним навіть за низької температури, схвалено лікарями-дерматологами. А всі засоби для догляду за одягом Toko зручні у використанні, відрізняються екологічністю та бездоганною якістю.