Краса

Як доглядати за шкірою восени: обов’язкові інгредієнти та продукти

Осінній сезон супроводжується прохолодним повітрям, жовтогарячим листям та змінами погоди. Загалом погода восени може бути м’якшою, ніж взимку, але цей сезон характеризується зміною клімату на більш сухий та прохолодний. Саме тому для щоденного догляду за шкірою варто підібрати оптимальний догляд, який підтримуватиме її належний стан. Загалом варто мати під рукою три обов’язкових засоби для ідеального догляду за шкірою восени.

Зволоження

Зі зниженням температури та приходом прохолодних вітрів, шкіра стає більш схильною до сухості та дегідратації. Якщо ваша шкіра загалом страждає від сухості, ви можете очікувати загострення таких симптомів, як почервоніння, свербіж, лущення та шорсткість.

Гідратаційний крем — це ідеальний засіб для функціонального зволоження від ZO®, який допоможе негайно зменшити сухість шкіри. Такі інгредієнти як колоїдальна вівсянка та екстракт кореня офіопогону японського, дозволяють цьому зволожувальному крему захистити та зняти сухість шкіри, одночасно відновлюючи внутрішнє зволоження для нормалізації бар’єра шкіри.

Відлущення

Ексфоліація часто не є пріоритетом восени та взимку, але все ж таки залишається ключовим кроком у підтриманні здорової шкіри в будь-який сезон. Протягом прохолодних місяців природний процес ексфоліації шкіри може сповільнюватись через зміну температури та надмірне використання зволожувачів.

Переконайтеся, що використовуєте м’який ексфоліант, такий як Exfoliating Polish, щоб видалити шари відмерлих клітин шкіри, дозволяючи коригуючим продуктам та зволожуючим компонентам краще проникати та глибоко живити шкіру. З регулярним використанням засобу можна досягти чудового результату: шкіра стає більш м’якою та набуває сяючого вигляду. Процес використання відлущуючого скрабу доволі простий: його варто наносити на зволожену шкіру, після чого треба м’яко масажувати її. Це дозволяє ультратонким кристалам магнезію видалити відмерлі клітини шкіри, тим сами відновлюючи гладкість її текстури та надаючи їй здорового сяйва.

Захист від сонця

Навіть якщо стовпчик термометра поволі повзе вниз, і сонце не світить так яскраво, ультрафіолетові промені все ще присутні. Оскільки саме вони можуть спровокувати появу раку шкіри, варто надійно захищатись від їх негативної дії.

ZO®Skin Health пропонує різноманітні науково обґрунтовані сонцезахисні засоби, кожен з них унікально сформований для різних типів шкіри та способів життя. Всі засоби мають спільне: потрійний спектр захисту® (Triple-Spectrum Protection®), багатоспектральний захист від шкідливих променів UVA, UVB та I-RA, а також від синього (HEV) світла.