Краса

Плюси, мінуси та можливі побічні ефекти філерів для обличчя

Як відомо, шкіра змінюється протягом життя під впливом декількох факторів, таких як вплив сонця та гормональні зміни. Через ці причини у людей з віком з’являються зморшки і в’яла шкіра. Хороша новина полягає в тому, що ви все ще можете отримати молодий колір обличчя за допомогою філерів для обличчя. Ці продукти можуть виправити проблеми старіння за допомогою нехірургічних процедур. Звичайно, як і багато медичних процедур, дермальні філери мають свої недоліки та переваги. Отже, які ж плюси і мінуси філерів для обличчя?

Плюси:

Це забезпечує молодий вигляд

Як вже було сказано, філери для обличчя можуть змусити вас виглядати молодше. Причина в тому, що ці продукти можуть заповнювати ділянки шкіри, які опустилися, зменшуючи зморшки і тонкі лінії на вашому обличчі. В результаті ви будете мати молодий вигляд.

Це неінвазивна процедура

Раніше, щоб виглядати молодше, потрібно було проходити хірургічну процедуру. За допомогою філерів для обличчя можна отримати омолоджуючий ефект, не проводячи час в операційній. Фактично, ці продукти можуть забезпечити негайний результат.

Крім того, період відновлення є коротким. Якщо бути точним, то більшість пацієнтів, які спробували філери для обличчя, можуть повернутися до своєї звичайної діяльності після процедури. Крім того, вони можуть виконувати інтенсивні фізичні навантаження через один-два дні після лікування.

Мінуси:

Тимчасові результати

Одним з мінусів філерів для обличчя є його наслідки. Якщо бути точним, ці продукти не призначені для того, щоб бути постійними. Зазвичай їх омолоджуючий ефект триває лише від кількох місяців до максимум двох років. У зв’язку з цим фахівці рекомендують продовжувати процедуру, щоб зберегти молодість.

Вартість

Ще одним недоліком філерів для обличчя є їх ціна. Якщо бути точним, ці продукти будуть коштувати від 300 до 900 доларів США, залежно від вашого місця розташування та хірурга.

Майте на увазі, що деякі підприємства можуть пропонувати ці продукти за нижчою вартістю, однак експерти рекомендують уникати таких установ. Пам’ятайте, що наповнювачі для обличчя можуть бути неінвазивними. Тим не менш, ви можете зіткнутися з можливими побічними ефектами. Тому вам слід робити цю процедуру тільки у досвідченого хірурга. Крім того, кваліфікований хірург може зробити цю процедуру, не завдаючи шкоди або незадовільних результатів.

Потенційні побічні ефекти

Після представлення різних плюсів і мінусів філерів для обличчя, ви також повинні знати про побічні ефекти цих продуктів. Пам’ятайте, що побічні ефекти філлера будуть відрізнятися в залежності від бренду. Таким чином, експерти рекомендують провести ретельне дослідження, перш ніж спробувати це лікування.

Найпоширеніші побічні ефекти:

 • Біль
 • Набряк
 • Синці
 • Почервоніння
 • Свербіж

Зазвичай ці легкі побічні ефекти зникають протягом одного-двох тижнів.

Існують також деякі рідкісні побічні ефекти, до яких відносяться наступні:

 • Інфекція
 • Утворення вузликів навколо місця ін’єкції
 • Переміщення наповнювача з однієї ділянки в іншу
 • Пошкодження кровоносних судин
 • Гранульоми (запальна реакція на філлер для обличчя)
 • Алергічна реакція

Через ці потенційні побічні ефекти фахівці рекомендують обговорити процедуру зі своїм хірургом. Наскільки це можливо, ви повинні розуміти різні плюси і мінуси філерів для обличчя, перш ніж проходити лікування.