Розваги

Пізнавальні та веселі розваги для дітей в приміщенні

Як ви знаєте, школа – це лише одне з небагатьох місць, де ваші діти можуть навчатися. Ви також можете навчати їх вдома. Пам’ятайте, що численні освітні та розважальні заходи можуть допомогти розвинути навички вашої дитини. Більшість з цих заходів поєднують в собі гру та навчання. Таким чином, ваша дитина буде не тільки вчитися, але й розважатися. Отже, які ж найкращі літні заходи в приміщенні для дітей, які є навчальними та веселими?

Полювання на скарб

Полювання на сміття – це весела і захоплююча гра, яку ви можете організувати для своїх дітей. Ви можете дати їм прості математичні задачі для вирішення в якості підказок, щоб зробити її навчальною. Коли ваші діти вирішують проблеми, вони можуть розблокувати інші підказки, які допоможуть їм з’ясувати місцезнаходження скарбу. Завдяки цій діяльності ваші діти можуть розважатися і розвивати свої математичні навички одночасно.

Грайте в пазли та настільні ігри

Одне з найкращих літніх занять для дітей у приміщенні, яке є навчальним та веселим, – це гра в пазли та настільні ігри. Сьогодні ви можете знайти захоплюючі настільні ігри, які навчать ваших дітей. Наприклад, гра Explore the World навчить їх цікавим фактам про світ. Зінго – ще одна чудова настільна гра, яка дозволить їм практикувати англійську мову, допомагаючи їм розпізнавати слова та картинки.

Робіть наукові експерименти

Ще одне веселе і захоплююче літнє заняття в приміщенні для ваших дітей – це проведення наукових експериментів “зроби сам” (DIY). Ця діяльність не тільки захопить ваших дітей. Воно також може розпалити їхню цікавість, дозволяючи їм дізнатися більше про життя на Землі.

В Інтернеті можна знайти багато наукових експериментів, які можна зробити своїми руками. Класичний експеримент, який ви можете зробити, – це надування повітряної кульки за допомогою харчової соди та оцту. Ви можете зробити це, помістивши харчову соду в порожню пляшку і наливши оцет в кульку. Звідти кулька буде надуватися, завдяки газу, що утворюється в суміші.

Пограйте в активну гру

Більшість з вас може подумати, що активні ігри – це лише розваги. Однак, ви можете модифікувати активні ігри, щоб зробити їх одними з найкращих літніх розваг для дітей в приміщенні, які є навчальними та веселими.

Одним із прикладів є Твістер. Ви можете перетворити цю класичну гру в Twisted Math, розмістивши цифри на крапках. Потім ви можете назвати число і попросити своїх дітей покласти руки і ноги на різні числа, які складатимуться з тим, про яке ви згадали. За допомогою цієї модифікованої гри Твістер ваші діти можуть практикувати математику і одночасно розважатися.