Поради

ЛЕД рядок для кафе: який формат підійде?

Велике різноманіття закладів харчування дозволяє підібрати для оптимальну локацію для проведення часу та вживання їжі. Вишукане меню, якісне обслуговування та красивий інтер’єр — не єдині характеристики для залучення клієнтів. Не менш важливо створити оптимальний спосіб комунікації. Допомогти в цьому може якісний ЛЕД рядок для кафе.

Особливості застосування LED рядка

Варто одразу зазначити, що ЛЕД рядок у кафе можна використовувати як ззовні, так і всередині приміщення. На вулиці такий пристрій розміщують для інформування потенційних клієнтів про те, що заклад зараз працює. Деякі ЛЕД рядки можуть при цьому транслювати інформацію щодо актуального часу роботи.

Використання LED пристроїв для інформування щодо статусу столиків значно полегшить комунікацію з аудиторією. Наприклад, людина, що проходить повз, може побачити, що у закладі є вільні столики. Це може стимулювати її зайти та зробити замовлення.

Крім того, обладнання може інформувати потенційних клієнтів про страву дня чи наявні акційні пропозиції. Таким чином можна суттєво підвищити обсяг замовлень та залучити нову аудиторію.

У закладах швидкого харчування подібні пристрої розташовують всередині приміщення поблизу зони видачі замовлення. Вони інформують відвідувачів щодо орієнтованого часу очікування, акційних пропозицій тощо.

ПРистрій виконує як рекламну, так і інформаційну функцію. Нерідко обладнання використовують для анонсів цікавих заходів: тематичних вечірок, майстер-класів тощо.

Світлодіодне обладнання дозволяє створити стильне та сучасне середовище всередині закладу, а також суттєво підвищити рівень комунікації з клієнтом, роблячи основний акцент на якісному інформуванні та обслуговуванні.

Різновиди LED рядків для кафе

Зазвичай використовують два формати ЛЕД рядків: монохромні та багатокольорові. Кожен з варіантів має свої особливості. Монохромні конструкції здатні випромінювати лише один колір. Це найпоширеніша модель, оскільки вона поєднує бюджетну вартість та універсальність використання. Монохромні ЛЕД-рядки можуть бути представлені в одному з кольорів:

  • червоний — ідеально підходить для залучення уваги та створення акценту на важливій інформації;
  • зелений — підходить для інформування клієнтів, анонсу акцій тощо;
  • синій — підкреслює сучасність вигляду закладу та привертає увагу.

Багатокольорові LED-рядки здатні випромінювати різні кольори. Завдяки цій особливості вони мають універсальне використання в маркетингу та чудово привертають увагу потенційної аудиторії.

Основні переваги ЛЕД рядків для кафе

Світлодіодні рухомі рядки часто можна зустріти у закладах. Їхня популярність зумовлена великою кількістю переваг, серед яких:

  • енергоефективність — сучасні світлодіодні технології споживають невелику кількість енергії порівняно з іншими джерелами світла, завдяки чому власник кафе може суттєво заощаджувати на комунальних послугах;
  • довгий термін служби — світлодіодні технології відрізняються довговічністю, при цьому не потребують частого обслуговування та заміни. Таким чином, для власників забезпечується не лише економія, але й стабільність роботи рекламного інструменту;
  • можливість регулювання яскравості та кольору — така опція дозволяє адаптувати пристрій до особливостей інтер’єру та інших характеристик;
  • універсальність — ЛЕД рядки можна використовувати для різних цілей (від інформування клієнтів про акції до оголошення страви дня).

Як обрати LED-рядок для кафе?

При виборі ЛЕД рядку варто одразу визначити його місце монтажу. Якщо ви плануєте розташовувати його на вулиці, він має мати більшу яскравість, ніж пристрій, що експлуатується всередині закладу.

Також треба визначитись з кольором. Якщо ви бажаєте зекономити, слід обирати монохромні варіанти. Втім для привертання уваги все ж таки краще замовити повнокольорові моделі. Має значення і розмір конструкції. Втім цей параметр є індивідуальним та залежить переважно від розміру конструктивних елементів закладу та інших характеристик.

Рухомі LED рядки вважаються ефективним засобом привернення уваги до кафе потенційних відвідувачів. Такі пристрої можна використовувати для різних цілей, адже їх важливими характеристиками є універсальність та ефективність.