Поради

Гольфи та високі шкарпетки – як носити модні образи

Коли шкарпетки видно, до них потрібно ставитися з такою самою увагою і тонкістю, як до шарфа або брошки. Шкарпетки з туфлями – це надто ризикований, але дуже крутий спосіб носити модне взуття. Щоб обійти труднощі, притаманні такому дуету, добре продумайте гармонійне поєднання кольорів, фактури шкарпеток та стилю взуття.

Кілька порад, як стильно носити жіночі шкарпетки

Якщо на подіумах дизайнери не соромляться поєднувати елегантні туфлі-човники та відносно товсті шкарпетки, то в реальному житті йти їхнім шляхом все ж недоцільно. Щоб бути успішною, цей вид міксу має складатися зі шкарпеток, які ідеально повторюють форму стопи, кажуть виробники шкарпеток.

Це допоможе не створювати непривабливих скупчень складок на рівні вирізу туфель. Однак будьте обережні: щільні шкарпетки мають бути дійсно такими. Ідея в тому, щоб скласти святкові або повсякденні комбінації та при цьому не бути зухвало сексуальною або надмірно гламурною.

Шкарпетки з туфлями на підборах

Якщо ви збираєтеся одягнути шкарпетки з туфлями на підборах, то це непросто.

  • Для такого образу пасують тільки бездоганні, навіть нові, шкарпетки: затерті кінці та стібки, які нещільно грають на п’яті, скомпрометують зовнішній вигляд дуету.
  • Необхідно стежити за тим, щоб шкарпетки не були занадто товстими та не мали позначки зима.
  • Шкарпетки та туфлі на підборах добре поєднуватимуться з шикарними сукнями.
  • Через поєднання в собі недоліків човників і ультраплоских туфель, балетки не підходять для носіння зі шкарпетками.
  • Туфлі без задника та масивні плоскі сандалі теж слід тримати якомога далі від шкарпеток, бо вони підкреслять простецький домашній варіант.
  • Уникайте повністю білих шкарпеток, які, незважаючи на всю їхню доброзичливість, продовжують асоціюватися з тими, які продаються парами по 20 штук на місцевому ринку.

Модні образи з гольфами

На відміну від шкарпеток, які зазвичай закінчуються трохи вище щиколотки, гольфи доходять до колін.

  • Гольфи носяться з шортами і є дуже сексуальним аксесуаром, тому поводьтеся з ними обережно!
  • Вони можуть повністю поліпшити зовнішній вигляд, але тільки якщо їх носити під штанами: здебільшого це працює із закоченими штанами або штанами 7/8.
  • Не плутайте гольфи з високими шкарпетками, які носять вище коліна.

Якщо не бути обережною, носіння модних шкарпеток ризикує спричинити певні непорозуміння у ваших колег або друзів. Не зрозумівши вашого стилістичного вибору, вони щонайменше можуть почати дарувати вам різноманітні безглузді подарунки.