Поради

Газові грилі: все геніальне – просто

Метод, заснований на приготуванні їжі на решітці, коли джерело тепла знаходиться знизу, сягає корінням у давнину. Ще наші пращури оцінили якість і смак такої їжі. Сьогодні зі стрімким технологічним прогресом обладнання для барбекю значно вдосконалюється та стає все більш популярним. Навіщо зволікати з вибором гриля? Ознайомитися з асортиментом можна на сторінці https://grillpoint.com.ua/grili/gazovye-grili/ магазину Grill Point.

Портативний газовий гриль Napoleon TravelQ PRO-285Х

Види газових грилів і їх розміри

Залежно від того, як часто та де гриль буде використовуватися, розрізняють декілька різновидів газового обладнання. Є такі моделі:

  • Портативні.
  • Мобільні.
  • Стаціонарні, що вбудовуються.

Портативні моделі відрізняються компактністю та легкістю. Їх зручно складати та перевозити в багажнику авто. Ці грилі можна розмістити навіть на балконі вашої квартири.

Мобільні моделі мають стійку з колесами різних розмірів, що дає змогу переміщувати газовий гриль навіть нерівними поверхнями чи поганими дорогами.

Стаціонарні грилі мають більше функціональних можливостей і більші розміри. Ці моделі призначені для розміщення на терасах або на кухнях з потужною витяжкою та розраховані на велику компанію.

Газовий гриль Napoleon Freestyle 365

Особливості та переваги газового гриля

Завдяки різноманіттю моделей і безлічі додаткових функцій такий гриль для вас буде незамінним помічником. Цілісний або збірний газовий гриль – вибирати вам. Цілісна модель легша в догляді, а збірний варіант потребує регулярного очищення, оскільки у стики забивається жир і бруд. Потрібно також звернути увагу на матеріал, решітки. Чавунні – довше зберігають тепло, мають меншу собівартість, а сталеві – більш довговічні та прості в обслуговуванні. Наявність ручок для регулювання температури дають змогу встановлювати відповідну температуру для приготування різних страв. А гачки для кухонного приладдя та маленькі шафки є зручним бонусом до газового гриля.

Придбання газового гриля – особливості

Якщо ви бажаєте урізноманітнити своє меню смачною та корисною їжею з мінімальною кількістю жиру, та разом з цим гарно проводити час із компанією друзів на пікніку чи вдома, зверніть увагу на широкий асортимент грилів у магазині Grill Point. Кваліфіковані співробітники не лише допоможуть з вибором обладнання, а також нададуть послуги із встановлення та проведуть інструктаж із використання гриля. Варто зазначити, що весь товар у магазині сертифікований і має гарантію. Якщо раптом у вас виникли непорозуміння чи проблеми із грилем, фахівці Grill Point нададуть якісне гарантійне обслуговування.