Краса

Bottega Veneta: класичне плетіння

У 1966 році в італійському місті Віченці було створено компанію, яка зараз асоціюється з розкішними аксесуарами, взуттям і предметами гардероба. Символ марки – її перша модель сумки Cabat із переплетених стрічок шкіри, що формують ромб.

Що пропонує марка?

Сьогодні Bottega Veneta пропонує своїм клієнтам:

  • сумки;
  • портмоне;
  • клатчі;
  • портфелі;
  • рюкзаки;
  • ремені;
  • інші аксесуари для чоловіків і жінок.

Фірмове плетіння і зараз є відмінною рисою виробів. В якості матеріалу використовується натуральна шкіра. Нерідко застосовується шкіра крокодила чи пітона.

Чоловічий клатч із натуральної шкіри синього кольору

Після підйому марки у 2000-их асортимент продукції став розширюватися. Модниці з усього світу носять босоніжки, туфлі, ботильйони, лофери й інше взуття від Bottega Veneta. Компанія виробляє також взуття для чоловіків. У бутиках також представлено сукні, штани та предмети верхнього одягу.

Поповнити свій гардероб ексклюзивними речами від Bottega Veneta ви можете в онлайн-бутику Domino https://domino.ua/bottega_veneta за прийнятною ціною.

Філософія бренду

Відразу ж після випуску своїх перших виробів засновники компанії відмовилися від використання логотипа на своїх виробах, використовуючи слоган «Ваших ініціалів буде достатньо». Таким чином компанія підкреслює статусність власника своїх аксесуарів, який не потребує модних логотипів. Ця практика збереглася й донині. Фірмовий ромб використовується на всіх категоріях продукції, що робить марку впізнаваною.

Зелена жіноча блуза з віскози

З чого все починалося?

У 70-тих роках управління компанією складалося із засновників Ренцо Ценджаро та Мікеле Таддей. До них також приєдналася колишня дружина Таддея, що дивним чином позитивно позначилося на розвитку бренду. Сумки марки з’являлися в руках голлівудських актрис, а також на телеекранах. Однак до кінця 80-х років на бренд чекав спад, який тривав аж до 2000-х, коли компанія ввійшла до складу Gucci Group.

Нове життя в лінійку продукції вдихнув Томас Маєр, німецький дизайнер, який мав успішний досвід роботи з кількома іменитими брендами. Томас зробив ставку на історичні принципи бренду: найвища якість матеріалів, ручна робота та позачасовий стиль. Все вийшло, перша ж колекція сумок, випущена під керівництвом Маєра, повернула Bottega Veneta до лав розкішних брендів. Першу колекцію pret-a-porter було представлено у 2005 році. Сьогодні бутики компанії відкриті у всіх містах, де проходять Тижні моди.